fbpx

Oklejanie
reklamowe
samochodów

Dzięki współpracy z grafikami działającymi na co dzień w branży motoryzacyjnej jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze realizacje oklejania reklamowego. Zaawansowane projekty całościowego oklejenia pojazdu w folię zadrukowaną to dla nas żaden problem. Branding flot i samochodów firmowych to także nasza specjalność. W dziedzinie oklejania reklamowego kierujemy się najwyższą jakością, dlatego zastosowanie materiałów pozwalających na wieloletnią ekspozycję to dla nas standard.

Oklejanie reklamowe możemy wykonać na kilka sposobów. Najprostszym jest drobne oznaczenie pojazdu folią ciętą ploterową – logo firmy i dane teleadresowe pozwalają na zwiększenie zauważalności Twojego auta na drodze. Zaawansowane projekty przewidujące folie jednokolorowe zazwyczaj wymagają stworzenia projektu przez naszego grafika. Możemy Ci podpowiedzieć, które rozwiązanie jest da Ciebie najkorzystniejsze i sprawdzi się w przypadku Twojej firmy.
Najatrakcyjniejszą opcją oklejenia reklamowego jest wyklejenie całego samochodu folią zadrukowaną. Na podstawie projektu przygotowanego przez grafika oklejamy całkowicie karoserie auta, tworząc tym samym ogromną powierzchnię reklamową. Takie rozwiązanie jest bardzo atrakcyjne, bo mocno wyróżnia się na drodze i przyciąga uwagę przez cały czas obecności w ruchu ulicznym. Dzięki temu, że folia jest zadrukowana na specjalnej maszynie istnieje możliwość wydrukowania dowolnego motywu. Najwyższa jakość użytych materiałów i technologia druku gwarantuje, że efekt będzie niesamowity. W oklejaniu reklamowym kierujemy się podstawową dla nas zasadą – najwyższa jakość. Stosujemy materiały, które zapewniają długi okres ekspozycji i gwarantują przez jej cały czas efektowny wygląd. Nie korzystamy z tanich materiałów, na których pracuje duża część agencji reklamowych. Dzięki temu nasi klienci często doceniają naszą jakość i chętnie oklejają kolejne samochodu. Zastosowanie folii wylewanych pozwala na oklejanie najtrudniejszych kształtów samochodów bez obawy o utratę koloru i pogorszenie jej właściwości. Zabezpieczenie druku specjalnym laminatem w postaci zewnętrznej powłoki ochrania druk i nadaje całości jeszcze ładniejszego wyglądu.

Dopasuj
do siebie

Możemy dostosować oklejanie reklamowe do Twoich potrzeb. Mogą to być niewielka grafika z logiem firmy i danymi teleadresowymi, a może to być też całościowe oklejenie folią zadrukowaną. Wystarczy kilka sugestii z Twojej strony lub opis potrzeb reklamy, a nasz doświadczony zespół stworzy koncepcję i przedstawi Ci kilka możliwych rozwiązań. Grafik po konsultacji z Tobą przygotuje wizualizację przyszłego oklejenia, abyś miał wyobrażenie projektu na rzutach konkretnego modelu samochodu. Reklama daje Ci szansę identyfikacji Twojego pojazdu na drodze. Pamiętaj, że koszt takiej inwestycji jest jednorazowy, a rozpoznawalność na ulicach po zabiegu w naszym studio nieograniczona. Atrakcyjny projekt graficzny zawsze odwraca uwagę i zapada w pamięć, działając tym samym na korzyść Twojej firmy.

Nasze realizacje

Zobacz poniżej jak wyglądają samochody oklejone grafiką reklamową.


Zadzwoń do nas
i umów się na wizytę


Zarezerwuj termin