fbpx

Stylizacja samochodów

Przyciemnianie lamp

Przyciemnianie lamp to bardzo częsty zabieg stylistyczny polegający na oklejenie kloszy lamp tylnych lub reflektorów specjalną folią poliuretanową. Ma ona za zadanie zarówno ochronić powierzchnie lampy przed rysami, odpryskami i innymi uszkodzeniami, lecz także nadać atrakcyjniejszego wyglądu. Kilka stopni przyciemnienia pozwala dostosować ostateczny wygląd do swojego upodobania czy też do ogólnej koncepcji wizualnej samochodu. Folia do przyciemniania lamp charakteryzuje się wysoką przejrzystością, dlatego nie ogranicza w dużym stopniu strumienia światła – różnica intensywności światła STOP’u przy hamowaniu jest praktycznie niezauważalna. Dodatkową zaletą jest wysoki połysk takiej folii – klosz po oklejeniu ma jeszcze większy blask niż przed zabiegiem..

Oklejanie elementów samochodowych

Oklejanie poszczególnych elementów (dach, lusterka) Producenci samochodów nierzadko prezentują wersje limitowane danych modeli samochodow. Niektóre z nich charakteryzują się przykładowo innym kolorem lusterek, dachu lub innych elementów karoserii. Dla nas nie stanowi to problemu, ale za pomocą folii stworzyć taką koncepcję na samochodzie „nielimitowanym”. Bardzo popularnym zabiegiem jest oklejenie dachu lub jego części w kolorze czarny połysk. Imituje to w takim przypadku szklany panoramiczny dach i wygląda atrakcyjniej – inaczej niż większość egzemplarzy danego modelu. Dzieki takiemu drobnemu zabiegowi auto wygląda odmiennie i staje się atrakcyjniejsze. Do kompletu często oklejamy też w czarny połysk obudowy lusterek zewnętrznych – sprawdzony sposób na polepszenie wyglądu zwykłego auta..

Pasy na karoserii typu "american stripes"

Ford Mustang to bardzo atrakcyjny samochód. Ale czym jest Ford Mustang ze sportowymi pasami przechodzącymi po środku przez cały samochód? Klasyka gatunku! Możliwości oklejenia samochodu takimi drobnymi akcentami jak pasy jest mnóstwo. Mogą być symetryczne po środku samochodu, mogą być drobne i niesymetryczne. Możemy wykonać też takie w dolnych partiach boku samochodu. Jesteśmy w stanie doradzić jakie rozwiązanie będzie idealne do typu Twojego samochodu. Dzięki technologii „Knifeless” możemy wykonać takie dodatki nie używając ostrza noża, co gwarantuje bezpieczeństwo i zapewnia nie uszkodzenie powłoki lakierniczej. Tasiemki tnące „Knifeless” to także gwarancja tego, że wykonane pasy będą idealnie równe..

Oklejanie elementów chromowych

Wielu producentów samochodów na etapie zamawiania i konfigurowania swojego wymarzonego modelu auta nie ma w ofercie wyboru lakierowanych na czarno elementów takich jak listwy dookoła szyb czy elementów dekoracyjnych zderzaków. Z pomocą przychodzi folia w kolorze czarnego połysku, którą jesteśmy w tanie okleić praktycznie każdy element pokryty wykończeniem chromowym. Znany pakiet „Shadow Line” czy „Night Edition” nie zawsze w komplecie ma wszystko w czarnym odcieniu. Możemy w takim przypadku okleić detale folią, która charakteryzuje się dużą głębią koloru, wysokim połyskiem i bardzo gładką strukturą. Te zalety powodują to, że jest praktycznie nie do odróżnienia od fabrycznej czerni „Black Piano”..

Lakierowanie felg

W swojej ofercie mamy usługę lakierowania felg. Powierzając nam swój samochód na kompleksowy zabieg stylizacji lakierowanie felg to zawsze dopełnienie całości koncepcji. Nieograniczony wybór kolorów w które możemy polakierować felgi daje ogromne możliwości w momencie tworzenia wizji swojego samochodu przechodzącego zmiany w naszym studio. Jakość takiej usługi pozostaje na najwyższym poziomie – felgi po lakierowaniu wyglądają tak, jakby właśnie wyjechały z fabryki na nowym samochodzie. Możliwość frezowania CNC pozwala na ich jeszcze bardziej atrakcyjny i nowoczesny wygląd.  
 
Dzięki zabiegom w naszym studio masz możliwość nadać swojemu samochodowi indywidualnego charakteru.