fbpx

Zmiana koloru samochodu

Jeśli chcesz odmienić wygląd swojego samochodu to zmiana koloru przez oklejenie jest właśnie dla Ciebie! Bardzo duży wybór odcieni folii daje możliwość personalizacji Twojego pojazdu. Matt? Satyna? Połysk? Odwiedź nasze studio i wybierz swój wymarzony kolor spośród palet kolorystycznych najlepszych producentów folii do zmiany koloru samochodu.

Zmiana koloru samochodu to zabieg polegający na oklejeniu wszystkich elementów lakierowanych pojazdu folią w innym kolorze, niż kolor nadwozia. Dzięki temu masz możliwość na całkowitą odmianę wizerunku Twojego samochodu bez potrzeby jego lakierowania. Często zdarza się, że wygląd auta się po prostu znudził. Z pomocą przychodzi w takim momencie zabieg całkowitego oklejenia folią kolorową.

Całkowita zmiana koloru to przede wszystkim nowy „image” samochodu. Zdarza się, że dopłaty za specjalny kolor wybierany na etapie konfigurowania nowego samochodu sięgają kilkunastu tysięcy złotych. W takim przypadku warto rozważyć wybór dowolnego koloru, a następnie powierzenia go nam na zabieg oklejenia folią. Producenci folii prześcigają się z co raz to atrakcyjniejszymi odcieniami folii, często zbliżonymi do odcieni limitowanych edycji modeli samochodów klasy premium.
carwrapstudio_headerbackgroundcarwrapstudio_offer_zmianakoloru3
carwrapstudio_headerbackgroundcarwrapstudio_offer_zmianakoloru2
carwrapstudio_headerbackgroundcarwrapstudio_offer_zmianakoloru1
carwrapstudio_headerbackgroundcarwrapstudio_offer_zmianakoloru1
carwrapstudio_offer_zmianakoloru5
carwrapstudio_offer_zmianakoloru6
carwrapstudio_offer_zmianakoloru8
carwrapstudio_offer_zmianakoloru7
Możliwości indywidualizacji Twojego pojazdu są nieskończone. Ogromny wybór kolorystyczny zapewniony przez kilku czołowych producentów folii do zmiany koloru daje bardzo duże pole do stworzenia niespotykanego połączenia kolorów i stylów na samochodzie. W ofercie każdego z producentów występują kolory w połysku, w macie o raz satynie. Do wyboru mamy także kolory akrylowe, metaliczne czy też chromowe z efektem lustra.

Proces oklejania samochodu folią kolorową to średnio 4-5 dni roboczych. Aby precyzyjnie przeprowadzić taki zabieg wymagany jest demontaż większości elementów karoserii, takich jak klamki, lusterka, zderzaki i listwy progowe. Dzięki temu zachodzi możliwość zawinięcia folii w miejsca, które początkowo są niedostępne – auto po takim zabiegu jest praktycznie całe oklejone nowym kolorem, łącznie z wszystkimi szczelinami między sąsiadującymi elementami karoserii. Z racji naszego dużego doświadczenia demontaż pojazdu jest bezpieczny i gwarantujemy, że stan auta będzie identyczny w momencie odbioru końcowego.
Całkowite oklejenie samochodu folią kolorową to zabieg, który przy odpowiedniej konserwacji powinien wystarczyć na kilka lat. Każdy producent materiału podaje konkretną możliwą długość ekspozycji folii. Na wszelkie pytania nasi specjaliści są w stanie bez problemu udzielić rzetelnej odpowiedzi. Przeważnie okres pozwalający na cieszenie się z nowego koloru na samochodzie to 4-5 lat.

Jesteśmy w stanie okleić praktycznie każdy samochód, motocykl czy też jacht. Warto pamiętać, że folia dopasowuje się do oklejanej powierzchni. Dlatego aby efekt był estetyczny i efektowny powierzchnia oklejana powinna być wolna od ognisk korozji i defektów lakieru. Oklejenie auta, w którym lakier jest dosyć mocno wyeksploatowany będzie na pewno mniej efektowne niż oklejenie auta, dostarczonego bezpośrednio z salonu samochodowego jako nowe. Jesteśmy w stanie na miejscu ocenić czy dany samochód nadaje się do oklejenia, a jeśli wymagane są odpowiednie zabiegi poprzedzające to podpowiemy w jaki sposób je wykonać i do kogo najlepiej się udać.
carwrapstudio_offer_zmianakoloru12
carwrapstudio_offer_zmianakoloru10
carwrapstudio_offer_zmianakoloru11
carwrapstudio_offer_zmianakoloru9
carwrapstudio_offer_zmianakoloru14
carwrapstudio_offer_zmianakoloru15
carwrapstudio_offer_zmianakoloru16
carwrapstudio_offer_zmianakoloru13
Podstawowe oklejenie przewiduje montaż folii kolorowej na wszystkich zewnętrznych elementach karoserii. W takim przypadku auto z zewnątrz jest praktycznie w 100% w nowym kolorze. Opcją dodatkową jest oklejenie wnęk drzwiowych, słupków wewnętrznych, drzwi wewnątrz czy też wewnętrznej części pokrywy bagażnika. Wymaga to indywidualnej wyceny, gdyż stanowczo przedłuża czas trwania całej operacji oklejania samochodu.

Konserwacja samochodu oklejonego folią kolorową jest bardzo podobna do pielęgnacji auta z normalną powłoką lakierniczą. Zaleca się mycie ręczne z zastosowaniem nieagresywnych kosmetyków samochodowych. Pozwoli to na długie cieszenie się ładnym wyglądem folii na samochodzie. Wielu producentów kosmetyków samochodowych wprowadza do swojej oferty dedykowane do folii połyskowych, matowych i satynowych środki, które pozwolą zabezpieczyć i zagwarantować żywotność okleiny na samochodzie. Zaleca się omijanie myjni automatycznych, które mogą powodować zarysowanie folii, podobnie jak w przypadku auta nieoklejonego – głębokie zarysowanie lakieru.

Kolory folii

Dysponujemy w swoim studio wzornikami kolorów wszystkich topowych producentów materiałów, które służą do oklejania samochodów. Zastosowanie tylko takich folii daje gwarancje idealnego wyglądu i trwałego wykończenia na wysokim poziomie. Dzięki używaniu przez nas najlepszych produktów masz pewność, że Twoje auto dostanie to, co jest dla niego bezpieczne.


Zadzwoń do nas
i umów się na wizytę


Zarezerwuj termin